TAVSİYE&TEŞEKKÜR

SÜREYYA

AVUKAT

Katıldığım bu ücretsiz eğitim muhteşemdi. Ücretsiz olmasına rağmen bu kadar dolu olması beni çok şaşırttı. Bu kadar kısa sürede çok ciddi farkındalıklar edindim. Melek hanıma çok teşekkür ediyorum. Bundan sonraki eğitimleri heyecanla bekliyorum.

MİHRİBAN

MİMAR

Başlangıçta çok bir beklentim yoktu fakat eğitim içeriğinin bu kadar kaliteli ve doyurucu olması beni çok şaşırttı. Ebeveynlik ile ilgili neredeyse her önemli konuya değindi Melek Hanım. Kendi bağlanma sitilimin çocuğumu bu kadar etkileyebileceği aklıma bile gelmezdi. Ayrıca uygulamalar ve çeşitli testler ile eğitimin desteklenmesi tam anlamı ile bilgileri içselleştirmemi sağladı. Çok teşekkür ederim.

SEHER

EV HANIMI

Bağlanma odaklı ilişkiler atölyesine instagram reklamlarında denk geldim. Şöyle bir bakayım dedim ve atölyeye katılmaya karar verdim. Bağlanma sitillerimin ilişkilerimi etkilemesi, benim istemeden de olsa yaptığım davranışlar, ilişkilerim konusunda girdiğim döngüler...O kadar etkili bir atölyeydi ki. Tekrar açıldığında yine katılmayı düşünüyorum. Melek hanıma emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim.

ERDEM

HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRÜ

Ebeveynlik atölyesine katılmak vermiş olduğum en iyi kararlardandı. Çocuklarım ile iletişim problemim vardı. Bu iletişim problemimin benden kaynaklandığını görmek ve bununla ilgili ne yapacağımı bilmek beni rahatlattı. Ayrıca eğitimde yapmış olduğumuz uygulamalar bilgilerin çok kalıcı olmasını sağlıyor. Resmen çocuklarıma yaklaşımım değişti. Herkesin katılması gereken bir eğitim diye düşünüyorum.

SİNAN

SERBEST MESLEK

Atölyeye eşim ile beraber katıldık. Çocuğumuza nasıl davranacağımız ile ilgili bazı sıkıntılarımız vardı. Ve sürekli eşim ile birbirimiz suçluyorduk. Melek hanıma rastladık bir sosyal medya hesabında ve kendisi ile iletişim kurduk. Atölyesine katıldık. Sonra bireysel bazda seanslar almaya karar verdik. Üç aydır yolculuğumuz devam ediyor. Melek hanım ailemiz için bir şans oldu. Kendimizdeki ve çocuğumuzdaki farklar muazzam. Meğer çoğu şey bizden kaynaklanıyormuş. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

TUBA

EKONOMİST

Biz yurtdışında yaşıyoruz. Melek hanım ile tanışmamız benim bir aile terapisti aramam ile başladı. Kendisine internette arama yaptığımda ulaştım konuştuk ve seanslarımız başladı. Çok doğru bir karar verdiğimizi zaman içinde daha iyi anlıyoruz. Hem eşim ile ilgili hem çocuğum ile ilgili olan o sıkıntılı süreçlerin gün geçtikçe azaldığını ve ailece daha huzurlu olduğumuzu izliyoruz. İyi ki seans alma kararını vermişiz. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

EMEL

ÖĞRETMEN

Melek Hanımın instagramdaki nasıl bağlandım? 2 haftalık çalışmasına katıldım. Kendimle ilişkimin taa çocukluğuma ve ebeveynlerimin davranışlarıyla oluştuğunu ve ilişkilerimi belirlediğini öğrendim. Ebeveynlerimin çocuk yetiştirmede yaptığı hataları, ilişkilerimde nasıl bağlandığımı, yaptığım hataları fark ettim. 2.hafta yaptığımız gölge çalışması ile bilinçaltımda olan fark etmediğim kendimle olan ilişkimin karşımdakine yansımasını gördüm. Farkındalıkla, kendimle-çevremle ve dünyayla ilişkimi istediğim gibi değiştirebileceğimi gördüm. Melek hanıma alanındaki bilgileri, tecrübesine herkesin anlayabileceği dille aktarmasına hayran oldum. Teşekkürler...